"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Június 3-án szombaton Lengyel-Annafürdőn rendezték a Baranya megyei középtávú tájfutó bajnokságot. A Refis csapat egyéni és váltó versenyben is rajthoz állt.
A felsősök közül: Várady Helka, Trellák Andris, Wittner Áron és Somogyi Balázs
az alsóból Wittner Barnabás, Mireider Dani versenyeztek mindkét 2 futamon.
A legeredményesebb Wittner Áron volt, aki váltóban 2. helyezett lett. Csak így tovább!

Refis tájfutók a Diákolimpián

Szegeden, a Diákolimpián képviselték iskolánkat a „Refis tájfutók” május 20-21-én. A váratlan nagy melegben a gyerekek két illetve három futamon bizonyítottak derekasan. A csapat tagjai: Rácz Rozmaring, Rácz Attila, Takáts Áron, Wittner Áron, Trellák Andris, Somogyi Balázs és Várady Helka.