"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

A Pécsi Református Kollégium általános iskoláiból gimnáziumunk általános tagozatára jelentkező tanulóinkat 4,00 közismereti átlag esetén, a nyelvi előkészítő évfolyammal induló emelt szintű (tagozatos) idegen nyelvi képzésre jelentkezőket pedig 4,2 közismereti átlag esetén maximális ponttal rangsoroljuk, tehát mentesülnek a teljes felvételi eljárás alól. (A közismereti átlagot az alábbi tantárgyak átlagából számítjuk: magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, idegen nyelv és egy választott természettudományi tantárgy).

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Pécsi Református Kollégium általános iskoláiból gimnáziumunk általános tagozatára jelentkező tanulóinkat 4,00 közismereti átlag esetén, a nyelvi előkészítő évfolyammal induló emelt szintű (tagozatos) idegen nyelvi képzésre jelentkezőket pedig 4,2 közismereti átlag esetén maximális ponttal rangsoroljuk, tehát mentesülnek a teljes felvételi eljárás alól. (A közismereti átlagot az alábbi tantárgyak átlagából számítjuk: magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, idegen nyelv és egy választott természettudományi tantárgy).

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800